Menü
Sepet

İptal & İade & Değişim

İptal Talebi

İptal talebinde bulunabilmeniz için siparişinizin onaylanmamış olması gerekmektedir. Onaylanmayan siparişler için "Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iptal butonunu seçerek iptal prosedürünü başlatabilirsiniz.

İade Talebi

"Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iade/değişim butonunu seçerek iade prosedürünü başlatabilirsiniz. İade talebinizin onaylanması ile size verilen kargo kodu ile ürünü mağazaya geri göndermeniz gerekmektedir. 

Mağazaya ulaşan ürün mağaza tarafından kontrol edilir ve uygun olması durumunda iadeyi onaylar.
İade onayını takiben paranız ödeme yapmış olduğunuz yöntem ile tarafınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.


Değişim Talebi

"Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iade/değişim butonunu seçerek değişim prosedürünü başlatabilirsiniz. Değişim talebinizin onaylanmasının ardından size verilen kargo kodu ile ürünü mağazaya geri göndermeniz gerekmektedir.

Mağazaya ulaşan ürün mağaza tarafından kontrol edilir ve uygun olması durumunda değişimi onaylanır ve değişimi yapılan ürün tekrar tarafınıza gönderilir.
Değişimi talep edilen ürünler için anlaşmalı kargo bedeli alıcıya aittir. 

İade kapsamı dışındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, niteliği itibariyle tek kullanımlık mallar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.


İade edilecek malların; ambalajlarının tekrar satılabilir halde olması, kullanılmamış, zarar görmemiş ve bozulmamış olması gerekmektedir.